ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
คำหลัก [ green fiber laser ] การจับคู่ 175 ผลิตภัณฑ์.
เลเซอร์สีเขียวพัลซิ่ง 350W ในตัวระบายความร้อนด้วยน้ำนาโนวินาที
| ความยาวคลื่น: | 532นาโนเมตร |
|---|---|
| 532นาโนเมตร: | 350W |
| ความกว้างของพัลส์: | <1.5ns |
เลเซอร์สีเขียวพัลซิ่ง 450W ในตัวระบายความร้อนด้วยน้ำนาโนวินาที
| ความยาวคลื่น: | 532นาโนเมตร |
|---|---|
| 532นาโนเมตร: | 450W |
| ความกว้างของพัลส์: | <1.5ns |
Nanosecond 100W Pulsed Green Laser ระบายความร้อนด้วยน้ำในตัว
| ความยาวคลื่น: | 532นาโนเมตร |
|---|---|
| 532นาโนเมตร: | 100W |
| ความกว้างของพัลส์: | <1.5ns |
เครื่องทำน้ำเย็น Green Pico Second Laser 50-200W
| ความยาวคลื่น: | 532นาโนเมตร |
|---|---|
| พลังงานเฉลี่ย: | 100W/200W/300W/500W |
| พลังงานชีพจร: | 10-100uj |
เครื่องพิมพ์ 3D สีเขียว ขนาด 1280x1200mmx2000mm สําหรับการพิมพ์เหล็กทองแดงความละเอียดสูง
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
โปรแกรมพิมพ์สีเขียว 3D ขัดอุณหภูมิสูง XH สําหรับส่วนประกอบการถ่ายทอดความร้อน
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
เครื่องพิมพ์ 3 มิติสีเขียว 30μm Ag925 วัสดุพัฒนาด้วยเทคโนโลยีสีเขียว
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
เครื่องพิมพ์ 3D สีเขียว ที่ป้องกันเชื้อรา และ XH
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
วัสดุพิมพ์พลาตินัม 30μm เครื่องสร้าง 3D เขียวสําหรับการพัฒนาวัสดุ Au
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
เครื่องพิมพ์โลหะ 3D เลเซอร์สีเขียว 160x160x200mm XH-M160G SLM CNC เครื่องพิมพ์โลหะ 3D
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


